حمله کردن مخاطب نمایش خانواده اکران عمومی

حمله کردن: مخاطب نمایش خانواده اکران عمومی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اکران نسخه‌ای تازه از زادبوم بعد از ۹ سال

ابوالحسن داودی گفت: فیلم «زادبوم» که بعد از ۹ سال اکران می‌شود، با یک نسخه تازه و به روز، آماده نمایش شده است است. 

اکران نسخه‌ای تازه از زادبوم بعد از ۹ سال

اکران نسخه ای تازه از زادبوم بعد از ۹ سال

عبارات مهم : مخاطب

ابوالحسن داودی گفت: فیلم «زادبوم» که بعد از ۹ سال اکران می شود، با یک نسخه تازه و به روز، آماده نمایش شده است هست.

کارگردان فیلم «زادبوم» که قرارداد فیلمش جهت اکران بعد از فیلم «اکسیدان» به ثبت رسیده هست، راجع به نمایش این فیلم بعد از نزدیک به یک دهه به ایسنا گفت: فیلم «زادبوم» سال گذشته توانست سرانچام مجوز نمایش بگیرد ولی تاخیر در اکران عمومی در این ماه های گذشته زیاد به خواست خودم بود تا شرایط بهتری جهت پخش فیلم فراهم شود.

اکران نسخه‌ای تازه از زادبوم بعد از ۹ سال

او با اشاره به اینکه قرار بوده «زادبوم» پیش از انتخابات ریاست جمهوری در سینماها نمایش داده شود، بیان کرد: متاسفانه وقت بندی که در نظر داشتیم درست درنیامد و با جابجایی که در پخش فیلم ها ایجاد شد، به نوبت دوم اکران نوروز نرسیدیم و بعد از توافق با سرگروه و پخش کننده، به این نتیجه رسیدیم که «زادبوم» را در اکران دوم عید فطر نمایش دهیم.

داودی در پاسخ به اینکه آیا این فیلم با وجود گذشت وقت زیاد دچار تغییراتی در نسخه آماده اکران شده است هست، گفت: به خاطر مدت زمانی که از ساخت فیلم گذشته و نیز با توجه به اینکه «زادبوم» را با نگاتیو ساخته بودم، طبعا در تبدیل به نسخه دیجیتال نیاز به انجام اصلاحاتی بود و الان یک نسخه به روز را آماده کرده ایم. ضمن اینکه با آقای دهفان (تدوینگر) روی فیلم کار کردیم و حدود ۱۵ دقیقه از آن را کوتاه کردیم.

ابوالحسن داودی گفت: فیلم «زادبوم» که بعد از ۹ سال اکران می‌شود، با یک نسخه تازه و به روز، آماده نمایش شده است است. 

کارگردان «رخ دیوانه» همچنین راجع به اینکه چه تصوری از استقبال مخاطب دارد آن هم جهت فیلمی که بعد از سال ها مجوز اکران گرفته هست، اظهار کرد: عنوان عمده فیلم پرسشها انسانی و با محور خانواده است که به نظر می آید این رویکرد در شرایط فعلی هم هیچ تغییری نکرده هست. به همین علت امیدوارم ارتباطی که انتظار می رفت در همان سال های اول ساخت فیلم با مخاطب برقرار شود، الان هم به همان اندازه به وجود بیاید.

به گزارش ایسنا، راجع به خلاصه داستان زادبوم آمده است: ماجرای فیلم راجع به ارتباط شخصیت مهم با زادگاه، خانواده و هویت گمشده اش در شرایط اجتماعی است.

در این فیلم عزت اله انتظامی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، بهرام رادان و پگاه آهنگرانی از جمله بازیگران هستند.

اکران نسخه‌ای تازه از زادبوم بعد از ۹ سال

واژه های کلیدی: مخاطب | نمایش | خانواده | اکران عمومی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs